IB Diploma Programı için Hazır Mısınız?

IB Özel derslerimizle geleceğinizi en iyi şekilde  şekillendirmek için bizi tercih edin!

Birinci sınıf eğitimcilerimizin rehberliğinde IB Diploma Programı yolculuğunuza güvenle çıkın.. Her biri kendi alanında bilgi ve uzmanlık sahibi 10 IB Diploma Programı eğitmeninden oluşan yıldız ekibimizle IB Diploma Programı’nı sizin için bir başarı yolculuğuna dönüştürüyoruz. Eğitmenlerimizin hepsi alanlarında uzmanlık sahibi olmanın yanı sıra, IB müfredatını dünyanın dört bir yanında uygulamış, küresel düşünen eğitimcilerdir ve size derin olduğu kadar geniş bir uluslararası bakış açısı sunarlar. Her öğrencinin benzersiz olduğuna inanıyoruz ve eğitmenlerimiz akademik yaklaşımlarını bireysel öğrenme tarzınıza uyum sağlayacak şekilde uyarlayarak başarıya giden kişiselleştirilmiş bir yol sağlamaktadır.

Tüm eğitmenlerimiz sınavlarda başarılı olmanıza ve sınavların da ötesine geçmenize yardımcı olacak araç ve teknikler hakkında kapsamlı bilgi sahibidir. Öğretmenlerimiz eğitimcilerden çok daha fazlasıdır; öğrencilere en yüksek puanları almaları ve prestijli üniversitelere kabul edilmeleri için ilham veren bir geçmişe sahip mentorlardır. En son teknoloji eğitim araçlarından faydalanan eğitmenlerimiz, öğrenmeyi etkileşimli ve ilgi çekici hâle getirerek daha fazla bilgi edinmenize ve süreçten keyif almanıza yardımcı olur.

Eğitmenlerimiz, ders kitaplarının da ötesinde, size eleştirel ve analitik düşünme, sorgulama, araştırma, zamanı verimli kullanma gibi yalnızca eğitim hayatınızda değil hemen her alanda faydalanabileceğiniz beceriler kazandıracaklarıdır. IB ders kaynakları, geçmiş sınavlar ve özel materyallerden oluşan kapsamlı bir kütüphaneye erişim sağlayan eğitmenlerimiz, başarılı olmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olmanızı sağlar. Eğitmenlerimizin her biri, eğitime bakış açınızı değiştiren bir öğrenme deneyimini besleyen bir öğretme tutkusu ve öğrenci başarısına adanmışlık sunmaktadır. Derslerimizi alarak, sadece eğitmenler kazanmakla kalmazsınız; IB ve ötesinde başarılı olmanız için sizi beceri, bilgi ve güvenle güçlendirmeye adanmış seçkin bir ekibe sahip olursunuz.

IB Diploma Programı için Hazır Mısınız?

IB Özel derslerimizle geleceğinizi en iyi şekilde  şekillendirmek için bizi tercih edin!