IB özel ders hizmetlerimizle IB Diploma Programı’ndaki SL ve HL sınavlarınızda yüksek puanlar almanızı sağlıyoruz. IB müfredatında uzman eğitmenlerimizin, akademik becerilerini geliştirmelerinde yardımcı olduğu onlarca öğrenciden biri de siz olun. İhtiyaç duyduğunuz ister belirli bir derste destek, ister SL ve HL sınavlarınızda daha yüksek puanlar almak olsun, International Baccalaureate Diploma Programı müfredatında uzman ve özel ders konusunda uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip International Baccalaureate eğitmenlerimiz, yalnızca size özel bir çalışma planı oluşturacak ve hedeflerinize ulaşmanız için ihtiyaç duyduğunuz desteği ve rehberliği sağlayacaklardır.

Her öğrencinin eşsiz ve özel olduğunu biliyor, uzman IB eğitmenlerimiz aracılığıyla, size ihtiyaçlarınıza özel olarak hazırlanan bir çalışma planı sunuyor ve size türünün tek örneği bir eğitim deneyimini garanti ediyoruz. Uzman IB eğitmenlerimiz, bir öğrencinin genel gereksinimlerine bağlı kalmak yerine, bireysel ihtiyaçları karşılayan özel eğitim programları hazırlıyor ve eğitim programınızı geliştirmeye ihtiyaç duyduğunuz belirli alanlara odaklanacak şekilde uyarlıyor.

Siz de International Baccalaureate Diploma Programı kapsamındaki SL ve HL sınavlarınızdan olağanüstü puanlar almak ve beraberinde gelen fırsatlardan faydalanmak istiyorsanız, sunduğumuz IB özel dersleri akademik hayatınızın dönüm noktası olabilir. Gelin yalnızca akademik değil dil yeterliliklerinizi de yeni bir zirveye taşıyalım ve daha parlak bir geleceğin temellerini birlikte atalım. Dünyanın en iyi üniversitelerinden kabul alan öğrencilerimiz arasına siz de katılın. Potansiyeliniz sınırsız olsa da bizim kontenjanlarımız sınırlı.

IB özel ders fiyatlarımız almak istediğiniz derse ve eğitim yöntemine göre değişmekte olup, grup dersleri ücretleri ile özel ders ücretleri farklılık göstermektedir. Grup dersleri birden fazla öğrencinin katılımıyla sağlanırken özel dersler bire bir olarak yapılır. Online IB özel derslerimiz yüz yüze eğitim modelinden farklı olarak dijital ortamda gerçekleştirilir. Eğitmenlerimizle Zoom uygulaması üzerinden bağlanarak gerçekleştirilen özel derslerimizde aklınıza takılan soruları sorabilir ve IB SL ve HL sınavlarınızdan daha yüksek puanlar alabilirsiniz.

Ücretsiz ön bilgilendirme almak ve ilk derslerinizi planlamak için şimdi arayın!